SMS kreditas

SMS kreditas

SMS kreditas telefonu

Ką galima pasakyti apie tokią greitųjų kreditų paslaugą, kaip sms kreditas? SMS kreditai, kaip ir sako jų pavadinimas, gaunami telefono pagalba. Tiksliau sakant — išmanaus telefono pagalba. Nes, norint gauti paslaugą sms kreditas telefonu, reikės prisijungti prie mobiliojo interneto.

Pirma paskola nemokamai smspinigaiPirmas kreditas nemokamai. Kreditai nuo 100€ iki 5 000€. Greitos kredito refinansavimas.Greitos paskolos internetu
Bobutes paskola populiarus kreditasPaskolos su nuolaidomis nuo 50 iki 5 000€.Greitos paskolos internetu
Vivus credit greiti kreditaiGreitos paskolos žemomis palūkanomis. Saugu ir patikima.Greitos paskolos internetu
Finbee paskolos is privaciu zmoniuGreitos paskolos palūkanos nuo 6%. Mažos paskolų mėnesinės įmokos.Greitos paskolos internetu
Savy paskolos is zmoniuTarpusavio skolinimosi platforma. Greitos paskolos iš žmonių. Paskolos iki 19 000€.Greitos paskolos internetu
Mokilizingas vartojimo paskolosPalankios lizingo ir greitų paskolų sąlygos. Paskolos iki 15 000€.Greitos paskolos internetu

BOBUTĖS PASKOLA — beveik nemokamas kreditas

PASKOLA23.LT — vienas iš populiariausių kreditorių. Autolizingas, paskola automobiliui. Taip pat galite gauti greitą kreditą, įkeitę turimą automobilį.

VIVUS.LT — skubus kreditas internetu. Vienas seniausių kreditorių.

FINBEE.LT — greitieji kreditai su žmoniškomis palūkanomis iš privačių žmonių.

EUROECREDIT.LT — greitas kreditų refinansavimas.

Greiti sms kreditai

Greiti sms kreditai, apie ką ir kalbėjome anksčiau, suteikiami panaudojant mobilųjį telefoną. Norint pasinaudoti sms kreditu, tereikia išsiūsti nurodytu numeriu sms su atitinkamu tekstu. Paprastai, tekste įrašomas Jūsų kodas kreditorius sistemoje, norima greito sms kreditas suma, bei kreditavimo terminas.

sms kreditasŽinoma, trumpųjų žinučių numeriai, norint gauti greitus sms kreditus, įvairių kredito įmonių sistemose skiriasi. Todėl, užsakydami sms kreditą atidžiai sekite visus nurodymus, kuriuos pamatysite savo mobiliojo telefono ekrane. Juk gali atsitikti taip, kad Jūs įvesdami asmeninę, taigi ir gana konfidencialią informaciją, ją nusiųsite visai nežinomu numeriu.

O asmenys, turintys nelabai gerų kėslų, gali pasinaudoti Jūsų duomenimis ir pasiimti greitųjų kreditų, apie kuriuos Jūs nieko ir nesužinosite. Kol gausite raginimus susimokėti neegzistuojančią skolą ir antstolių. Todėl būkite atidūs ieskodami greitų sms kreditai ar paskolų internetu.

 SMS KREDITAS TELEFONU SMSCREDIT SMS KREDITAI TELEFONU

SMS kreditas telefonu. Kaip gauti greitą sms kreditą? Greitieji kreditai išduodami sms žinutės pagalba. Greiti kreditai visa parą per 15 minučių. Greitas kreditas dirbantiems be užstato. Greiti kreditai ir paskolos grynaisiais tiesiai į namus. Kreditai be banko, iš privačių žmonių.