Nepakanka pinigų paskolai grąžinti?

Ką daryti jei nepakanka pinigų paskolai grąžinti?

Pasiskolinai tikėdamas jog nesunkiai gražinsi kreditą, tačiau susidūrei su netikėtais sunkumais?

Jokiu būdu neverta panikuoti. Nevenk su tavimi bandančių susisiekti paskolų kompanijos darbuotojų ir nesislapstyk, nes tokio neatsakingo elgesio dėka gali nepataisomai “sutepti” savo kredito istoriją.

Mūsų rekomenduojamose kompanijose, iškilus sunkumams grąžinti paskolą, gali prastitęsti jos terminą. Viskas ką reikia padaryti, tai sumokėti kredito pratesimo mokęstį, o paskolą grąžinsi gavęs pinigų. Beje, didžioji dalis paskolas teikiančių įmonių neriboja galimo pratesimų skaičiaus.

Kas yra kredito istorija?

Kredito istorija – tai duomenų bazė kurioje yra saugoma visų Lietuvos valstybės piliečių praeities skolinimosi informacija. Kur  besiskolintumėte, greitųjų kreditų įmonėje, ar komerciniame banke, informacija yra fiksuojama. Šią informaciją gali matyti visos legaliai paskolas teikiančios institucijos.

Įsivaizduokime, kad pasiskolinote 100 eurų iš žymios kredito įmonės, ar bet kurios kitos kreditavimo įmonės internete, ir dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių pasibaigus paskolos terminui, neturite iš ko grąžinti.

Jei nusprendžiate slapstytis, kreditorius pradeda skaičiuoti delspinigius, o jus papuolate į juodajį skolininkų sąrašą. Taip yra “sutepama” jūsų kredito istorija, nes šie duomenys yra fiksuojami. Vėliau gali būti sunku pasiskolinti ne tik kitoje greitas paskolas teikiančioje įmonėje, bet ir gauti rimtesnę, tarkim vartojimo, ar būsto paskolą komerciniame banke.

Toks statusas dažnai yra vadinams bloga kredito istorija, kurią pakeisti yra praktiškai neįmanoma. Todėl skolinkitės visa labai atsakingai, galvodmi ne tik apie šiandieną, bet ir apie ateitį.