Momentiniai mini kreditai

Momentiniai mini kreditai

Momentiniai mini kreditai internetu

Momentiniai mini kreditai, kaip tokie, jau seniai naudojami mūsų gyventojų tarpe. Paprastai, momentinis kreditas naudojamas tada, kai skubiai prireikia papildomų piniginių lėšų. Tai būna gana įprastos situacijos: tai prireikia pinigų mašinos ar buto skubiam remontui, tai atsiranda prekė, kurios ilgai laukėte, bet šiuo metu jai trūksta nedidelės sumos pinigų. Juk greitą kreditą galima panaudoti bet kur — pavyzdžiui skrendant atostogauti ar susiruošus į tolimą kelionę.

Pirmas kreditas nemokamai

Momentiniai mini kreditaiDažnai, momentiniai minikreditai duodami ir nemokamai. Ypač tokiu kreditu galima pasinaudoti tada, jei tai pirmasis jūsų imamas kreditas. Tokiu atveju, daugelis kredito įstaigų jums mielai suteiks beveik visiškai nemokamą kreditą, kurį galėsite panaudoti savo nuožiūra. Kodėl beveik nemokamai? Todėl, kad kredito įstaiga gali skaičiuoti kredito administravimo mokestį (ne visos įmonės tokį skaičiuoja).

Be to, kreditoriai reikalauja patvirtinti jūsų banko sąskaitą. Tam reikia į kredito įmonės sąskaitą pervesti nežymią pinigų sumą. Kaip dažniausiai būna, ta suma retai kada viršiją 1 euro centą. Tačiau, bet kokiu atveju, savo sąskaitoje turite turėti ir jį. Bei žinoma, dar ir banko pavedimo mokestis.

Tačiau, bet kokiu atveju, pirmas minikreditas nemokamai neturi jokių palūkanų. Todėl, vieno cento ar nors ir euro mokestis neturėtų sugadinti jums nuotaikos, gaunant tokį momentinį minikreditą.

Kas gali gauti momentinį kreditą

Momentiniai minikreditai internetu duodami visiems piliečiams. Pagrindinė kredito gavimo sąlyga — turėti darbą ir gauti pastovias mėnesines pajamas. Taip pat, pries gaunant momentinį kreditą, būtina išdirbti darbovietėje mažiausiai 3 mėnesius. Neatitikus šių sąlygų, momentiniai kreditai internetu išduoti gali ir nebūti.

Momentiniai mini kreditai ilgam laikui skubiai

Momentiniai kreditai išduodami skubiai, per 10 – 15 minučių. Ilgalaikiai ar trumpalaikiai greiti kreditai visą parą neduodami. Mini kreditai duodami tik dirbantiems. Minikreditai visiems be užstato. Ilgalaikiai greitieji kreditai ir paskolos internetu.