Ar galiu gauti kreditą internetu

Ar aš galiu gauti kreditą internetu?

Visų pirma, privalai būti Lietuvos respublikos pilietis. Užsieniečiams pinigai skolinami tik išskirtiniais atvejais. Jie turi turėti leidimą nuolatiniam gyvenimui šalyje, bei gauti pastovias, stabilias pajamas. Nuolatinių pajamų taIsyklė taikoma ir Lietuvos piliečiams. Bedarbiams, ar pastovių pajamų neturintiems žmonėms paskolos nėra suteikiamos.

Norėdamas pasiskolinti turi turėti einamąją sąskaitą viename iš valstybėje veikiančių bankų. Siekiant patvirtinti besiskolinačio asmens tapatybę, kredito kompanijos paprastai prašo jiems pervesti 0,01 EUR, todėl banko sąskaitoje reikia turėti bent 1 eurą. Pervedant 1 centą bankas dažniausiai dar atskaito paslaugos – pavedimo mokestį.

Priklausomai nuo kompanijos, taikomos skirtingos galimo amžiaus sąlygos, kurios paprastai svyruoja nuo 18 iki 70 metų. Atkreipkite dėmesį į tai, jog dalis įmonių skolina ne jaunesniems nei 20, ar net 21 metų asmenims. Vis gi pateikėme ir tokių įmonių, kuriuose galės pasiskolinti 18 metų sulaukęs asmuo.

Ar skolintis ineternetu yra saugu?

Skolintis internetu nėra visada saugu. Žmonės neretai papuola į sukčių spąstus bandydami pasiskolinti iš abejotinų šaltinių. Jų asmeniniai duomenys pavagiami, o vėliau panaudojami paskoloms gauti.

Mūsų pateikto greitųjų kreditų įmonių sąraše yra tik gerai užsirekomendavusios kredito įmonės, gyvuojančios Lietuvos rinkoje ne vienerius metus. Todėl besinaudodamas mūsų rekomeduojamomis kompanijomis, pasiskolinsi saugiai.

Valstybės įstatymuose yra numatyta maksimali galima palūkanų norma, o oficialios – legaliai veikinčis paskolų įmonės yra griežtai kontroliuojamos Lietuvos valstybinio banko, todėl nėra reikalo baimintis dėl apgavysčių.